Rodosz és Kos sziget fórum

A Kos sziget Tanszék :)
Pontos idő: 2024.03.28. 13:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


Itt bemutathatod azt a kölcsönzőt ahonnan Te béreltél járművet vagy kérdezhetsz is velük kapcsolatban.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Autó kölcsönzők
HozzászólásElküldve: 2010.04.18. 19:05 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Úgy gondoltam, hogy az autó kölcsönzőkről az egész szigettel kapcsolatban kellene írogatni, beszélgetni, mert ezek a cégek bárhová elviszik a szigeten a kiválasztott járművet...tehát jöhetnek a címek és kérdések ;)

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Independent rent a car
HozzászólásElküldve: 2010.04.19. 21:57 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes

Csatlakozott: 2010.04.18. 09:57
Hozzászólások: 4
Maximálisan tudom ajánlani az Independent rent a car-t. 3 napra béreltünk autót tőlük 28 euro/nap áron, interneten keresztül (2008. június). E-mail-ben minden elintézhető, nem kellett foglalót fizetni, az árban a biztosítás is benne van, nem vacakoltak semmivel, és rendkívül pontosak. Helyszínre viszik a kocsit, v. ha nem egészen, akkor elszállítják az embert a kocsihoz. A jármű visszaadása is gördülékeny, csak annyit kell megmondani, h. hol áll az autó és kész. A bérlési papírok kitöltése kb. 2 perc volt, nem kértek jogosítványt, útlevelet stb., csak egy A5-ös méretű papírocskát kellett aláírni és kész.
honlapjuk: http://www.independent-rentals.gr


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Autó kölcsönzők
HozzászólásElküldve: 2017.01.12. 11:15 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Nos, tavaly (2016-ban) eljött az idő, hogy nem csak motort, hanem autót is kölcsönöztünk a szigeten. A választásunk Efrem rent a car cégre esett. Email-ban minden elintézhető velük, előleg nem szükséges. A megbeszélt időpontban ott voltak az előre megbeszélt helyen (a szálloda udvarán). Az ár is kedvező volt, szeptemberben 20€/nap teljes biztosítással. Egy kis autót kértünk és egy szuper kis nyitható tetejű Citroën C1-t kaptunk 8-).

A gépkocsi leadása is a "szokott" görögös lazasággal ment, leadtuk a kulcsot a szálloda recepcióján. Nem foglalkoztak azzal sem, hogy mennyi üzemanyag volt benne, igaz, hogy mi is majdnem üresen kaptuk meg.

Egyedüli negatívumként azt tudom mondani, hogy a nálunk megszokott gyerekülés náluk legalábbis nem volt. Más cégnél lehet, hogy van, ezt nem tudom...Csak ülésmagasítót adtak a két kisgyereknek, ami nem adott akkora biztonságot és kényelmet, mint a normál gyerekülés.

Összességében: maximálisan tudom ajánlani őket.

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség