Rodosz és Kos sziget fórum

A Kos sziget Tanszék :)
Pontos idő: 2024.03.28. 16:32

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 17 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.08. 22:05 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Már régebben is felmerült, hogy alkalomadtán össze lehetne hozni a társaságot valahol. Persze a legpraktikusabb Kos sziget lenne ;) . A realitás viszont az, hogy valahol itthon kellene megtartani a találkozót, persze csak ha kellő érdeklődés mutatkozik iránta. Néhány fórumozóval már előzetesen beszélgettem erről és nyitottak voltak a dologra. Így egy kicsit utánanéztem, hogy hol is lehetne megtartani ezt az összejövetelt. Én Siófokon találtam egy helyet, ahol egy éjszaka, reggelivel 2850Ft/fő bruttó áron megoldható. Időpontként szeptember közepe vagy vége felé lenne talán a legjobb. Nagy kert tartozik a házhoz és kinti bográcsozási lehetőség is van, parkolni az udvarban lehet. Összesen kb. 30 fő fér el, de ennek pontosan utánanézek majd, ha kezd alakulni a dolog. Mindenesetre, ez csak egy ötlet, bármilyen más lehetőségre nyitott vagyok. A kérésem annyi lenne, hogy akit érdekel, az itt jelezzen, illetve itt írja meg a javaslatait. Köszönöm!

Ui: a hozzászólást elküldés előtt ne feledd elmenteni, mert a kapcsolat lejárhat és elvész a leírt szöveg...vagy bejelentkezésnél pipáld ki az "Automatikus belépés" opciót. Így elméletileg nem léptet ki...


"Miért lép ki automatikusan a rendszerből?
Amennyiben a belépésnél nem jelölted be az Automatikus belépés opciót, akkor csak egy meghatározott ideig lát a rendszer, mint aktív felhasználó. Ez megakadályozza, hogy illetéktelenek férjenek hozzá az azonosítódhoz, vagy hogy a nevedben írjanak a Fórumba. Nem ajánlott az Automatikus belépés használata ha nyilvános helyről használod a Fórumot, mint például könyvtár, internet kávézó, stb."

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.09. 15:06 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.09. 14:57
Hozzászólások: 3
Szia Bazidzsó!
Engem érdekelne, de nem tudom, hogy jöhet-e férj is, mert egyedül nem biztos, hogy lenne bátorságom, meg lelkiismeretem elmenni:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.09. 15:13 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Kedves Kati!
Igen ez fontos részlet valóban! Én úgy gondolom, hogy a házaspár vagy társ ha akar, akkor jöjjön! Ha nem akar...akkor ne jöjjön ;) .
Üdv :)

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.09. 17:28 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.09. 14:57
Hozzászólások: 3
Rendben:) Szerintem fog akarni:) 8-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.10. 11:11 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes

Csatlakozott: 2010.07.10. 11:05
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Jó ötletnek tartom a találkozót! Várom a további fejleményeket!
Egy javaslat: célszerű lenne megfordítani a fórumban lévő hozzászólások sorrendjét, azaz mindig a legfrissebb hozzászólás legyen elől, mert így rengeteget kell majd lapozni előbb-utóbb.
További szép napokat kívánok a fórum T. Tagjainak és Látogatóinak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.11. 06:58 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes

Csatlakozott: 2010.04.17. 23:09
Hozzászólások: 17
Sziasztok!
Bennünket is érdekelne a dolog, szívesen találkoznánk a többiekkel. Szeptember 19-27. között nekünk nem jó az időpont. A helyszín viszont jó, és az ára is kedvező.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.12. 19:42 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes

Csatlakozott: 2010.07.12. 19:38
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Minket is érdekelne és szivesen megyünk(+férj), de szeptember5-19-ig nem vagyunk itthon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.12. 19:57 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Sziasztok!
Akkor úgy néz ki a dolog, hogy talán a szeptember vége lenne a legjobb? Mondjuk nekem is...
Na most akkor elkezdem az időpontokat nézegetni ;) . Tehát a két legszélső időpontot figyelembe véve, a szeptember 5-27 közötti napok kiestek. Ebből kifolyólag, október 2-a (szombat) a legközelebbi dátum. Ennek utánanézek, hogy ekkor még mehet-e ott a dolog? Akkor azért még jó idő szokott lenni...
Elméletileg még az augusztus is szóba jöhet... De mivel itt, ahol én találtam helyet, sajnos augusztusban nem lehet ilyen programot szervezni, ezért ha Bárkinek jó ötlete van, akkor kérem ossza meg velünk is. Ugyanis máshol is össze lehet röffenni :) .
Üdv ;)

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.17. 16:27 
Offline
Kezdő szigetes
Kezdő szigetes

Csatlakozott: 2010.04.17. 23:09
Hozzászólások: 17
Ha mindenki párban jön, akkor már legalább tízen leszünk!
Október még nem rossz, lehet szép vénasszonyok nyara. Másnap este hatig haza is lehet érni, ha valaki szavazni is akar az önkormányzati választásokon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tanszék:) találkozó...
HozzászólásElküldve: 2010.07.19. 22:17 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.17. 18:51
Hozzászólások: 110
Akkor maradjunk egyelőre az októberi dátumnál és meglátjuk, hogy s miként alakul a helyzet...

_________________
http://www.rhodes-kos.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 17 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség